ТРЕБУЮТСЯ ДЕНЬГИ НА ФИЛЬМ ИГОРЯ ПАРФЁНОВА

«ОДНОГО РАЗУ В УКРАЇНІ. ВІЙНА»

Стрічка складається з декількох сюжетних ліній, які розкривають життя звичайного люду, що став заручником цієї неоголошеної, зрадницької  війни. Захисники України, що були майданівцями в першій частині кіноепопеї, продовжують боротися  за свободу та справедливість, звичайні городяни стають жертвами морального та фізичного насилля, в темних підвалинах «без суду та слідства» розстрілюють борця за Україну, який  тільки-но і ладен, що вигукнути своє останнє «Слава Україні!», сепаратисти потопають у власній брехні, злості та сумніві, дітлахи, в яких війна відібрала дитинство, віддані вулицям, а нещасні інваліди планують одруження, якому ніколи не відбутися. Усі ці людські історії, переплітаючись, створюють насичену епічну драму, максимально розгортають весь той жах, відчай, та надію, шанс вибороти право на мирне, вільне життя. Фільм дає можливість побачити війну з усіх позицій, доторкнутися до її подій емоційно, а не лише в числах, датах, та відсторонених повідомленнях про загиблих та ранених.

«Розстріли невинних людей на майдані, не дають спокою колишньому активістові Ігорю – вбито його друга. Через бажання справедливості, приправлене жагою помсти, головний герой зі своєю подругою потрапляють в полон до польового командиру, який захопив частину української території, нікому не підкорюється та вершить самосуд.

Заручники потрапляють до сім’ї братів-бойовиків, двоє з котрих воюють в загоні «Ідеолога», а третій – інвалід дитинства (ДЦП), за прізвиськом «Урод», скидає  в річку безликі трупи війни. Інвалід Пєтька має подругу зі синдромом дауна, втім він кохає її. Та світ Пєтькі рушиться коли його старший брат вигоняє її на вулицю, через вагітність, адже «больным и уродам нельзя иметь детей, как и нельзя любить».

Дівчина залишається сам на сам зі своїм діагнозом, положенням, без даху над головою, документів. Вона просить милостиню  та стає біженкою . Тим часом, сім’я бойовиків живе в загарбаній хаті, від загиблого хазяїна якої залишився лише старий та хворий кінь, який стає найближчим другом Пєтькі.  Після того, як вигнали пєтькіну подругу, він перестає розмовляти, лише реве(мичить), він багато часу проводить з конем і врешті-решт починає розуміти його думки (у стрічці подаються титрами, подібний прийом використовував О. Довженко у кінострічці «Земля», де кінь говорить: «За что бьешь хозяин?»). Кінь говорить Пєтькє про війну, про війну між людьми.

Тим часом заручниця потерпає від сексуального насильства, а за колишнього майданівця, якому перебили хребет під час тортур, оголошено викуп.

Проте череда конфліктів розриває сім’ю бойовиків зсередини…»

Цей фільм – погляд на війну в Україні не з боку міжнародної політики, це спроба дати побачити і почути те, що кожного дня відбувається перед очима багатьох українців, що опинилися на війні.

Глядачі з усього світу відчують себе співучасниками цього лиха. Фільм не залишить жодного в стороні.

Новый трейлер фильма "ОДНАЖДЫ В УКРАИНЕ.ВОЙНА" - https://www.youtube.com/watch?v=y6XEV-zFKGQ

Трейлер фильма "ОДНАЖДЫ В УКРАИНЕ.РЕВОЛЮЦИЯ" - https://www.youtube.com/watch?v=henQUfm0We4

Постер фильма можете скачать по этой ссылке - http://dropmefiles.com/LRcTC

Ссылка на проект, где можно внести пожертвования:
https://www.indiegogo.com/projects/once-upon-a-time-in-ukraine-the-war#/story